Tvorba webových stránek

Kvalitní webová prezentace na wordpressu

Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, pomůžu vám abyste se na internetu prezentovali jak se patří. Vytvořím vám webové stránky podle vašich požadavků, připravím grafiku, zařídím firemní zápisy na Googlu a Seznamu a vyřeším emailové schránky.

Proč chtít nové webovky?

Online vizitka

V dnešním světě je kvalitní online vizitka pro spoustu oborů zcela zásadní. Prezentujte se na internetu v tom nejlepším možném světle.

Firemní zápisy a email

Spolu s novými stránkami vám zajistím firemní zápisy na Googlu a Seznamu. Samozřejmostí je vyřešení vaší vlastní emailové schránky.

Online marketing

Založím vám účty v reklamních systémech Google Ads a Sklik, nahraju měřící kódy a vyřeším měření na Google Analytics.

Jak bude spolupráce probíhat?

1. Osobní schůzka nebo videohovor

Po odeslání poptávky si zavoláme, nebo si domluvíme osobní schůzku. Představíte mi vaše podnikání a představu, jak byste se chtěli na internetu prezentovat.

2. Založení domény, hostingu a emailových schránek

Zařídím vám hosting, doménu a založím emailové schránky, které budete potřebovat.

3. Návrh designu

Připravím vám návrh homepage a jedné podstránky (desktopovou i mobilní verzi). Společně doladíme grafické prvky. Pokud potřebujete náročnější design na míru, domluvíme se na spolupráci s grafikem.

4. Naplnění webu obsahem

V ideálním případě doplním na web texty, které mi zašlete. Pokud texty nemáte, tak nenáročné texty připravím sám, k náročnějším projektům přizvu zkušeného copywritera.

5. Zrychlení webu, založení firemních zápisů a příprava na online marketing

V posledním kroku optimalizuji rychlost načítání stránek a založím vám firemní zápisy na Googlu a Seznamu. Nesmí chybět ani založení online marketingových účtů pro reklamu, nahrání měřících kódů a Google Analytics.

Chtěli byste nové webové stránky? Ozvěte se mi.