Správa PPC kampaní

PPC reklama v Google Ads a Skliku

PPC reklama je pro většiny online projektů základním zdrojem návštěvnosti a konverzí. Společně si nastavíme cíle, navrhnu vám strategii, kampaně realizuji a postarám se i o jejich následnou správu, optimalizaci a reporting.

Hlavní výhody PPC reklamy

Měritelnost

Na rozdíl od offline reklamy, dokážete PPC reklamu efektivně měřit a naleznout tak zdroj konverze třeba až ke klíčovému slovu.

Navýšení cílů

PPC reklama je zdrojem nejen návštěvnosti, ale také dokáže efektivně generovat vaše cíle - ať už je to získání poptávky, nebo transakce na e-shopu.

Kontrola reklamy

Jak už napovídá název "Pay Per Click", platíte pouze za uživatele přivedené na web. Zároveň máte kontrolu nad utracenými kredity.

Jak bude spolupráce probíhat?

1. Osobní schůzka nebo videohovor

Po odeslání poptávky si zavoláme, nebo si domluvíme osobní schůzku. Představíte mi vaše podnikání a hlavní cíle, kterých chcete dosáhnout.

2. Příprava strategie

Po zjištění vašich požadavků vám navrhnu strategii – kampaně, které má smysl realizovat. Připravím nabídku včetně nacenění.

3. Realizace kampaní

Pokud budete souhlasit s nabídkou, realizuji reklamní kampaně, zašlu vám náhled reklam a po schválení spustím.

4. Správa kampaní a jejich optimalizace

Většina online marketingových kampaní nekončí u úvodní realizace a je nutná jejich následná správa a optimalizace. Kampaně na základě nasbíraných dat budu průběžně optimalizovat tak, abychom se přiblížili k nastaveným cílům.

5. Reporting

Pokud se nedomluvíme jinak, standardně na začátku měsíce posílám report výsledků s daty z předchozího měsíce.

Dílčí služby v rámci PPC reklamy

Audit PPC kampaní

PPCčka již využíváte a chcete zjistit, jestli máte vše správně nastaveno a jestli není prostor pro zlepšení? Realizuji vám audit PPC kampaní.

Konzultace

Máte inhouse markeťáka, nechcete si najímat agenturu a stačily by vám občasné konzultace? Rád vás nasměruji k lepším výsledkům.

Školení PPC reklamy

Rádi byste si řešili PPC kampaně sami, ale chybí vám dostatečné znalosti? Dělám školení pro jednotlivce i větší skupiny.

Sháníte PPC specialistu? Ozvěte se mi.